Translate

неділя, 2 квітня 2017 р.

Магія творчості Олени Печорної


           Шість років тому прийшла працювати до районної бібліотеки в М.-Коцюбинському Олена Сердюк, тоді ще невідома, як письменниця. За ці роки вийшли в світ перші її романи, її літературна творчість високо оцінена як професіоналами, так і читачами. І ми колеги дуже цінуємо і поважаємо Олену, за її талант, відданість роботі, високі моральні цінності.
            Тож в останній день зими, до Чернігівської районної бібліотеки на ювілейну зустріч з Оленою Печорною поспішали всі: письменники, рідні, друзі, колеги.
             Вітали іменинницю директор Чернігівської районної ЦБС Оксана Колесник, голова Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України Ганна Арсенич-Баран, заступник голови Чернігівської РДА Андрій Курданов, відомий поет Дмитро Іванов, письменниця Олена Конечна, головний редактор «Нашого краю» Наталія Бушай, дитяча письменниця Тетяна Пакалюк. Перша вчителька Наталія Сапун, бібліотекар зі Льгова Ольга Тютюнник та колеги з Обласної юнацької бібліотеки Марина Латамарчук та Ганна Лобода.
            Сюрпризом для Олени стали скайп-поздоровлення від Міли Іванцової, та телефонограма від Надії Галковської, котра присвятила їй вірша. Колектив  Обласної юнацької бібліотеки крім квітів, подарував  ще й відео-казку «Про принцесу Олену», яку всі з задоволенням переглянули.
            Особливо розчулило присутніх вітання рідних:  бабусі Галини, тітки Наталі та сестри чоловіка Юлії. Бо Олена для них чуйна онука, щира племінниця, чудова дружина, любляча матуся.
            Колеги подарували  дві відео-презентації «Як здійснюються мрії» та «А жінка в світ приходить для любові». Музичні поздоровлення прозвучали у виконанні  Інни Шовкун та Марини Черниш. Гурт «Краяни» окрім вітальної пісні долучився до фінального виконання всіма присутніми «Многая літа».
Немає коментарів:

Дописати коментар