Translate

вівторок, 17 жовтня 2017 р.

                 Бібліотекар та кореспондент в одній особі, 

                      або Трансформації в умовах реформ

            Ми не обираємо час, в якому живемо, але здатні прийняти його виклики, аби змінитися. Реформа місцевого самоврядування стартувала на Чернігівщині в 2015 році. У новостворених об’єднаних громадах життя вирує й змушує знаходити відповіді на десятки питань кожного дня. Цілком логічно, що працівники бібліотек не лишаються осторонь цього процесу й прагнуть бути максимально корисними. Якщо для цього потрібно освоювати новий вид діяльності, значить, потрібно вчитися.
           Так, 11 жовтня в Центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського відбувся одноденний тренінг «Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації». Одразу три представниці бібліотечної справи презентували ОТГ Чернігівського району: Михайло-Коцюбинська, Іванівська й новостворена Олишівська. Навчання відбулося в рамках реалізації проекту #USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України. Співпрацю пілотних громад координує партнер проекту #USAID #PULSE – #IREX.
            Тренінг дав можливість дізнатися про ази співпраці з місцевими на регіональними ЗМІ. Бібліотекарі вчилися писати прес-релізи, створювали меседжі й вивчали історії успіху, аби впровадити цей досвід у своїй діяльності. А проінформована громада – це успішна громада, бо вона знає, куди рухається.

#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬСНемає коментарів:

Дописати коментар