Translate

пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Енергетичним системам Чернігівщини - 55

              30 листопада 2017 року в М.-Коцюбинському Будинку культури пройшло святкуваня 55- річного ювілею Чернігівського району електричних мереж. В фойє розгорнулась  виставка творчих робіт майстрів селища, підготовлена працівниками відділу обслуговування центральної районної бібліотеки. Освітяни демонстрували дитячі малюнки на енергетичну тематику.  Концертна програма відбулася за участі аматорів сцени М.-Коцюбинської ОТГ.

               Трудова історія району електричних мереж розпочалася 1 грудня 1962 року на підставі наказу №242 по Українському Республіканському Об’єднанню «Укрсільгосптехніка». Відлік часу потребував змін. Тільки за два  роки було споруджено сім глибоко ввідних трансформаторних пунктів в Михайло-Коцюбинському! Що дозволило зупинити Михайло-Коцюбинську дизельну станцію. Адже в післявоєнні роки електрифікація району здійснювалися від невеликих колгоспних дизельних електростанцій.
                На початку роботи персонал складав всього 14 чоловік, але сфера діяльності підприємства розширювалась  завдяки створенню при ньому служби капітального ремонту високовольтних підстанцій і на кінець 1966 року РЕМ мав у своєму складі шість сіткових дільниць, а на початку 70-тих років за кожним населеним пунктом Чернігівського району був закріплений електромонтер. На цей період припадає організація диспетчерської служби.
Станом на листопад 2017 року чисельність працівників Чернігівського РЕМу складає 179 осіб, в тому числі 21 працівників збутового підрозділу м. Славутича, який увійшов у склад Чернігівського РЕМу у липні 2007 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар