Translate

субота, 26 травня 2018 р.

Творчий майстер-клас


Створили казку, в якій живуть мрії!

        Уявіть собі світ, в якому зникли геть усі мрії. Усі до однісінької. Діти пететворили мрії на матеріальні бажання. Новий смартфон, крутий планшет, потужний компʼютер. Речі заполонили дитячі серця й непомітно витіснили звідти щастя «творчості».Сумно, правда? Хтозна, чим би завершилась ця невесела історія, якби мрії не взялися рятувати пʼятикласники Михайло-Коцюбинської гміназії. В цій справі їм зовсім трошки допомогла сучасна українська письменниця та бібліотекар Олена Печорна. 
         Творча зустріч відбулася в рамках низки майстер-класів, які ініціювала адміністраціїя гімназії. Батьки отримали можливість поділитися з дітками власними захопленнями, уміннями і талантами. Чого тільки учні не робили: і кошики вʼязали, ляльки-мотанки мотали, прикраси зі стрічок створювали. Словом, кожен зміг знайти заняття до душі. А кому не хочеться створити свою казку? Звісно, усім хочеться. До речі, казку не лишень цікаву, а ще й корисну. Бо коли знаєш свою мрію, віриш в неї і наполегливо працюєш, вона обовʼязково здійсниться.  
        Сподіваємось, що всі-всі мрії, котрі оселились на гілочках чарівного дерева-провідника, у свій час обовʼязково здійсняться. А  щоб діти про них випадково не забули, письменниця пообіцяла принести дерево мрій на їх випускний вечір.
             


Немає коментарів:

Дописати коментар