Translate

неділя, 28 жовтня 2018 р.

Кінцева точка - успіх! Підзарядка натхненням

        Всі успішні люди світу мають одну важливу особливість – віру. Вони безумовно вірять у свою мрію, особистісний розвиток й просто-таки  невичерпні можливості життя. Невдача, наприклад, сприймається як цінний урок. Так-так, варто зробити правильні висновки, вдосконалити свої уміння – і нова сходинка підкорена. Погодьтеся, сприймати світ у такий спосіб значно цікавіше, однак… як дізнатися про цей дивовижний секрет? І звідки черпати сили для віри у себе? Особливо коли ти – молода, красива, талановита і живеш у сільській місцевості, котра здається краєм світу – як мінімум.
        Все просто. Життя дарує можливості тим, хто готовий ними скористатися. Так, для дівчаток, які живуть у сільській місцевості Чернігівської області, був організований дводенний трейнінг на базі Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2. Організатори  наситили програму максимум потрібної інформації: секрети самопрезентації, здорове харчування, репродуктивне здоровʼя жінки, важливість саморозвитку, планування майбутнього, особливості написання резюме й, звісно, історії успіху. Свою «історію» розповіла сучасна українська письменниця та бібліотекар Олена Печорна, яка народилась, виросла, живе і працює в сільській місцевості, однак це не заважає їй здійснювати свої мрії та розвиватися.       
Долучились до розмови студентки Чернігівського педагогічного та Технологічного. Дівчата  народилися в селах, які нині перетворились на невелички хутори, але сьогодні вони досягли неабияких вершин у науковій та творчій діяльності, встигли побувати за кордоном, здобути  визначні нагороди й мають безмір планів на майбутнє. І якщо вийшло у них, то чому це неможливо для інших? Можливо. Усе можливо. До речі, спілкування стало справжньою «підзарядкою» для усіх без виключення. Адже навіть настарша «натхненниця»  знову відчула  себе юною дівчиною із зграями мрій у долоньках.
Немає коментарів:

Дописати коментар