Translate

неділя, 28 жовтня 2018 р.

У день народження країни святкували День селища Михайло-Коцюбинське


         Цьогоріч 24 серпня в Михайло-Коцюбинській обʼєднаній громаді було одразу кілька нагод для святкового настрою. Як і годиться, на свято зібралися у родинному колі старостинські округи, однак і гостей не забули запросити. Вітали й добра бажали гості з Любеча, Славутича, Іванівської ОТГ, представники Чернігівської районної ради та адміністрації, депутатьского корпусу. З вітальним словом звернувся очільник громади Микола Васильович Завальний, бажав миру та процвітання, дякував за роботу, вручав почесні грамоти.
         А свято вирувало.  Для найменшеньких гостей працівники дитячої бібліотеки провели безпрограшну лотерею, чим збільшили кількість щасливих дитячих посмішок у геометричній прогресії. На дорослих також чекали «бібліотечні» смаколики. Працівники відділу обслуговування не лише облаштували затишну палатку, оформили книжкову виставку, а й довели, що вони добрі господині: ніченьку пекли-варили, аби на святі почастувати гостей смачними передбаченнями. Випічка з «книжковою начинкою» розійшлася швидко й весело. Цитати читали, посміхались і з подивом відзначали, що всі вони потрапляли в руки чітко за адресою. Сподіваємося, що все хороше і світле здійсниться. Обовʼязково.
          Так, як це відбулося на врученні премії імені Василя Еллана-Блакитного. У 2018-му вітали найперших її лауреатів. Ними стали творчі, талановиті, активні та небайдужі представники громади. Символічно, що заслужену перемогу в номінації «Література» здобула Наталія Олександрівна Сапун з Михайло-Коцюбинського. Ця щира жінка є добрим другом бібліотеки, працівники відділу осблуговування готували дві її поетичні збірочки до друку й ініціювали висунення її кандидатури на здобуття премії. Важливо, що громада опікується і юними талантами, цього дня вітали лауреатів стипендії «Обдарованість». До слова, урочиста церемонія змінилася ще однією знаковою подією – у селищі відкрили  памʼятну дошку відомому земляку Василю Еллану-Блакитному. Ведучою урочистостей була письменниця та бібліотекар Олена Сердюк. Присутні поклали квіти до меморіалу загиблих героїв, віддавши шану тим, хто поклав життя, захищаючи незалежність сучасної України.
            А свято є свято. Воно грало, співало, сміялося, дивувало виробами народних умільців, частувало караваями, хлібом-сіллю, медовухою, пахучою малиною та наваристим кулішем. Так було ще за дідів-прадідів, так є сьогодні й так буде завтра. Або – ні. Хочеться, аби завтра було краще.
Немає коментарів:

Дописати коментар