Translate

четвер, 23 січня 2020 р.

Святою водою вмивалися


            19 січня православні східного обряду відзначають свято Водохреще. Вода цього дня особлива, адже повниться щирою молитвою. Вона оберігає і зцілює, дарує сили всім, хто вірує.  За традицією священики після відправи Божественної літургії та проголошення канонічних молитов здійснюють Таїнство Великого Освячення води хрестом на спомин хрещення Ісуса Христа. 
             У Михайло-Коцюбинській ОТГ вже склалася добра традиція збиратися в Шибиринівському старостинському окрузі, щоб дружнім гуртом зустріти цей світлий день. От і цього року Протоієрей Георгій Свято-Троїцької церкви села Москалі здійснив таїнство освячення води та привітав парафіян з великим святом. Знайшлися серед присутніх сміливці, котрі занурилися у січневі води з головою.  А щоб зігріти гостей, господарі частували і теплим чаєм, і кулішем, який готувала Козел Тереза Петрівна. До речі, юшка варилася за секретним бібліотечним рецептом. Правда-правда. І пригощала нею завідувачка Шибиринівської бібліотеки-філії Конончук Тетяна Миколаївна. Звісно, що й ведучі дійства були щирі та гостинні Феделеш Михайло та Сіренко Лариса.
            Словом, кожен  відчув себе частинкою єдиного цілого і додому повертався  зі святою водою – оберегом на увесь прийдешній рік.
                                                                       Завідувачка Шибиринівської бібліотеки-філії
                                                                                             Конончук Тетяна Миколаївна

Немає коментарів:

Дописати коментар